Technologia czyszczenia:
Technologia czyszczenia polega w pierwszej kolejności na dogłębnym wytrzepaniu czyszczonej powierzchni  za pomocą specjalnej turboszczotki. 
 Wałek  wykonany  ze specjalnego drzewa kręcąc się bardzo szybko wzrusza czyszczoną powierzchnię
podnosi włos i wszelki lużny brud, bakterie, roztocza, pyłki itp. są wciągane do urządzenia w którym zatapiane są w kąpieli wodnej.    Woda w połączeniu ze specjalnym separatorem, który wiruje z szybkością 25 000 obrotów na min. powoduje oczyszczenie ze wszelkiego brudu, bakterii, roztoczy,grzybów itp. a na zewnątrz wydostaje się idealnie czyste powietrze !.

Trzepiąc tą metodą np. materac sypialniany, kanapę, wersalkę, fotel itp. wyciągamy cały brud aż z 30 cm. w głąb czyszczonej powierzchni. CAŁKOWICIE BEZPYŁOWO!!!
Na zewnątrz wydostaje się idealnie czyste powietrze, które jest dodatkowo zjonizowane, nawilżone i ewentualnie zaromatyzowane.

Po takim zabiegu jeśli potrzeba przystępujemy do czyszczenia " na mokro"z wykorzystaniem profesjonalnych środków czyszczących i odplamiaczy .  Oczywiście  różne środki w zależności  od rodzaju  czyszczonej powierzchni.

Technologia czyszczenia polega na rozpyleniu pod ciśnieniem  preparatu  czyszczącego, który ma zadanie rozpuścić brud na trwale związany z materiałem  a następnie płukanie i  natychmiastowe odsysanie by nie przemoczyć  czyszczonej powierzchni.
Po takim czyszczeniu na koniec można podać specjalny
środek impregnujący,  który zabezpieczy  oczyszczoną  powierzchnię przed  szybkim  zabrudzeniem.

Do czyszczenia  stosujemy profesjonalne środki , które  posiadają  właściwości roztoczobójcze,  bakteriobójcze  oraz zawierające  składnik i konserwujące  i wzmacniające  włókno.

UWAGA ALERGICY!
Środki  stosowane  sa  antyalergiczne, nieszkodliwe  dla  ludzi  i  zwierząt.
UWAGA PROMOCJA!
Dodatkowo czyścimy poduszki, kołdry , pierzyny itp. za pomocą specjalnej metody podciśnieniowej GRATIS!.


URZĄDZENIE,  ŚRODKI  ORAZ  METODA  CZYSZCZENIA POSIADAJĄ CERTYFIKATY NAJWYŻSZEJ SKUTECZNOŚCI
AHAM,   CRI,   ISO 9001    oraz  atest    POLSKIEGO
TOWARZYSTWA    ALERGOLOGICZNEGO i INSTYTUTU ALERGOLOGII.

Urządzenie oraz technologia czyszczenia powodują iż NIE zapiera się zabrudzenia w głąb czyszczonej powierzchni

Eksperci i nasi klienci są zgodni...

Rainbow  jest najlepszym  na świecie   systemem czyszczenia !


Testy przeprowadzone w niezależnych laboratoriach udowodniły, że system czyszczący Rainbow jest nie do pokonania!  W efekcie stosowania technologii wodnej filtracji powietrza oraz wykorzystania skuteczności  separatora," Rainbow "wyłapuje" 99,997% (wagowo) typowego domowego zabrudzenia, roztoczy, ich odchodów,bakterii, zarodników grzybów itp. Dzięki  "bez szczotkowemu" silnikowi i turboszczotce ,Rainbow osiąga bezkonkurencyjne wyniki w walce z   zabrudzeniami.

 
"Rainbow" - to najwyższej  jakości profesjonalne urządzenie  czyszczaco - filtrujace  z hydrosystemem.
Od 1936r. produkowany wyłącznie przez amerykańską firmę Rexair Inc. i wyłącznie na terenie USA. 80 lat tradycji, doświadczeń, pracy naukowców w jednej dziedzinie. Rainbow to najwyższa jakość.  Zdobył zadowolenie  milionów klientów na całym świecie.  W Polsce  dostępny od 1990r.

Rainbow serii E2 - to najnowsza wersja Rainbow. Dzieki najnowocześniejszej technologii, zastosowaniu separatora, wody,  neutralizatora Heppa i turboszczotki jest światowym liderem w dziedzinie sprzątania kurzu domowego. Przy użyciu wody fenomenalnie oczyszcza i filtruje powietrze z kurzu,roztoczy i pochodnych. Idealnie stabilizuje wilgotność powietrza, jonizuje. Dzięki zastosowaniu olejków aromatycznych uzyskujemy przyjemną aromaterapię. Stosując olejki inhalacyjne uzyskujemy idealną i skuteczną inhalację!

Idealny dla osób cierpiących na alergię, astmę, uczulenia.

Rainbow  stanowi najskuteczniejszy na rynku system wodny do usuwania kurzu domowego, brudu, bakterii, roztoczy itp. Wystarczy wlać (do zbiornika R) dwa litry wody i włączyć. Momentalnie (najnowszy silnik indukcyjny - moc zaledwie 875 WAT i potężne obroty 25000 tys./min.) usuwa kurz, roztocza, drobiny sierści zwierząt domowych. Stosując odpowiednie przystawki idealnie wytrzepiemy dywany, wykładziny, materace, oczyścimy i przewietrzymy pościel pozbywając się zalegających roztoczy i ich odchodów. Dodatkowo  wyczyścimy dywany i wykładziny oraz  wszelkie meble tapicerowane, łóżka, pościel itp. Stosujemy profesjonalne środki czyszczące, specjalne dla alergików. Używając dezodorantu Rainbow usuniemy nieprzyjemne zapachy smażonej cebuli, ryb, tytoniu, farb oraz wile innych!

Po skończonym czyszczeniu dodatkowo można zastosować specjalny środek impregnujący, który zabezpieczy czyszczoną powierzchnię przed szybkim ponownym zabrudzeniem.