Przekrój maszyny Rainbow. W środku widać filtr wodny.Sprzedaż urządzeń :
Dla osób  zainteresowanych zakupem  urządzenia prowadzimy  bezpłatne prezentacje u Państwa w domu.

Zakupu można dokonać za gotówkę lub na raty. W celu umówienia prezentacji prosimy o telefon. W uzgodnionym z Państwem terminie i czasie nasz autoryzowany przedstawiciel pojawi się z prezentacją . Po pokazie będzie od razu możliwośc zakupu urządzenia. 
MUSISZ ZOBACZYĆ ABY UWIERZYĆ !!!
 Urządzenie jest szczególnie przydatne alergikom, chorującym na astmę  oraz osobom  ceniącym  sobie wyjątkową czystość.

   Atest Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

    Wskazówki    

Eksperci i nasi klienci są zgodni...

Rainbow jest najlepszym na świecie  systemem czyszczenia mieszkań!


Testy przeprowadzone w niezależnym laboratorium udowodniły, że system czyszczący Rainbow jest nie do pokonania! W efekcie stosowania technologii  wodnej filtracji  powietrza oraz  wykorzystania skuteczności separatora, Rainbow "wyłapuje" 99,997% (wagowo) typowego domowego zabrudzenia.  Rainbow osiąga  bezkonkurencyjne  wyniki w walce  z zabrudzeniami .

.Przeczytaj  co Klienci  mają na  ten temat do powiedzenia  oraz  zobacz  Wyniki  Badań.
Wyniki  Badań - posiadacze Rainbow są Zgodni - "Rainbow  jest Najlepszy"

 

"Poziom  satysfakcji   z  zakupu  systemu czyszczącego  Rainbow  wśród ostatnich  klientów wynosi 98%  i j est najwyższy  spośród zanotowanych  wciągu 20 la t wyników  badań."
- Nordhaus  Research, Inc., Southfield, MI USA

 • 94% posiadaczy Rainbow uważa zdecydowanie, że Rainbow jest znacznie lepszy od ich odkurzaczy w usuwaniu brudu i alergenów.
 • 98% osób, które przed Rainbow posiadały Hoovera uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 96% spośród nich uważa,że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
 • 92% osób, które przed Rainbow posiadały Kirby uważa, żeRainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 96% spośród nich uważa,że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
 • 98% osób, które przed Rainbow posiadały Kenmore uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 98% spośród nich uważa,że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
 • 97% osób, które przed Rainbow posiadały Eurekę uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 99% spośród nich uważa,że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
 • 93% osób, które przed Rainbow posiadały Elektroluxa uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 95% spośród nich uważa,że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
 • 94% posiadaczy Rainbow uważa zdecydowanie, że Rainbow jest znacznie lepszy od ich odkurzaczy w usuwaniu brudu i alergenów.
 • 93% posiadaczy Rainbow uważa je za bardzo dobrą inwestycję.Nordhaus Research, Inc., Southfield, MI USA
 • 90%+ posiadaczy Rainbow jest ekstremalnie lub bardzo usatysfakcjonowanych
  zakupem Rainbow.
  The Schoenwald Group, Inc. New York City, N.Y
 • 90%+ alergików najchętniej właśnie Rainbow poleciłoby innym alergikom
  Nordhaus Research, Inc., Southfield, MI US