Czyszczenie materacy sypialnianych, łóżek i innych miejsc do spania.

 

Technologia czyszczenia polega w pierwszej kolejności na dogłębnym wytrzepaniu czyszczonej powierzchni  za pomocą specjalnej turboszczotki. 
 Wałek  wykonany  ze specjalnego drzewa kręcąc się bardzo szybko wzrusza czyszczoną powierzchnię,  podnosi włos
i wszelki luźny brud, bakterie, roztocza, pyłki itp. są wciągane do urządzenia w którym zatapiane są w kąpieli wodnej.    Woda w  połączeniu ze specjalnym separatorem, który wiruje z szybkością 25 000obrotów na min. powoduje oczyszczenie ze wszelkiego brudu, bakterii, roztoczy i ich odchodów, grzybów , zapachów itp. a na zewnątrz wydostaje się idealnie czyste powietrze !.

Trzepiąc tą metodą  materac sypialniany ,łóżko lub inne miejsce do spania  wyciągamy cały brud aż 30 cm.w głąb czyszczonej powierzchni. CAŁKOWICIE BEZPYŁOWO!!!
Na zewnątrz wydostaje się idealnie czyste powietrze, które jest dodatkowo zjonizowane, nawilżone i ewentualnie zaromatyzowane.


Bardzo ważne jest zrobienie tej pierwszej operacji głębokiego trzepania przed ewentualnym czyszczeniem za pomocą środków na mokro bo w innym przypadku cały luźny bród, bakterie, roztocza byłby zaprane w głąb materaca z którego nie nożna było by potem skutecznie ich usunąć !


Po takim zabiegu jeśli potrzeba przystępujemy do czyszczenia " na mokro"z wykorzystaniem profesjonalnych środków czyszczących i odplamiaczy .  Oczywiście  różne środki w zależności  od rodzaju  czyszczonej powierzchni, rodzaju podkładu i wykończenia.

Technologia czyszczenia polega na rozpyleniu pod ciśnieniem preparatu  czyszczącego, który ma zadanie rozpuścić brud na trwale związany z materiałem, specjalnym podkładem oraz  z ewentualną gąbką. Gdy dodatkowo mamy do czynienia z plamami / z krwi, czerwonego wina, czekolady, potu, moczu itp./podajemy specjalne odplamiacze oraz neutralizatory zapachów oraz środki dezynfekujące.  Następnie neutralizujemy użyte środki , płuczemy  i natychmiast  odsysamy  by bez zbędnej potrzeby nie przemoczyć czyszczonej powierzchni.
Po takim czyszczeniu na koniec można podać dodatkowo preparaty zapobiegające narastaniu roztoczy oraz specjalny środek impregnujący,  który zabezpieczy  oczyszczoną powierzchnię przed  szybkim  zabrudzeniem.

Do czyszczenia  stosujemy profesjonalne środki, które  posiadają  właściwości roztoczobójcze, bakteriobójcze , neutralizujące zapachy  oraz zawierające  składniki konserwujące i wzmacniające  włókno.

 

Miejsca do spania należy regularnie czyścić co ok. 6 cy. Dzięki temu podczas snu nasz organizm nie będzie  musiał angażować układu immunologicznego by nie dopuścić do powstania alergii, będzie ładował przysłowiowe akumulatory by jak najszybciej się regenerować i był gotowy na zagrożenia z którymi przyjdzie się zmierzyć podczas dnia.


UWAGA ALERGICY!
Środki  stosowane  są  antyalergiczne, nieszkodliwe dla  ludzi  i  zwierząt.

UWAGA PROMOCJA!
Dodatkowo czyścimy poduszki, kołdry , pierzyny itp. za pomocą specjalnej metody podciśnieniowej GRATIS!.