Zawartość

80 lat histori RAINBOW :                                               Założyciel firmy.
 Pomysł an odkurzacz, który nie wymagałby zbiorników na nieczystości, powstał w 1929 roku w USA.  John W. Newcombe wymyślił " separator"- urządzenie odzielające kurz i drobinki zawieszone w powietrzu od samego powietrza. I  w tymże roku z Leslie H. Green utworzył korporację REXAIR co z języka angielskiego oznacza : "Król powietrza" . W 1936 roku  T. Russ Hill przyłaczył się do Rextar i  wpadł na pomysł zastosowania wody w projekcie odkurzacza by "złapać i uwięzić" brud i kurz.
Inowacja  uczyniła  produkt Rextar wyjątkowym i ekskluzywnym.  Od tego czasu urządzenie zostało uznane za coś więcej niż tylko odkurzacz.  Zdolność do eleminacji pyłu z powietrza uczyniło zycie domowe o wiele prostszym nie tylko dla alergików,  wkrótce profesjonaliści w dziedzinie medycyny zgodnie stwierdzili,  że urządzenie to prawdziwie przełomowy produkt.

Urządzenie zostało nazwane RAINBOW / z angielskiego - tęcza/, bo , kiedy jest najczyższe powietrze? - oczywiście po burzy ,  gdy woda w postaci deszczu "zmyje" powietrze.  A powstajaca tęcza na  niebie  jest zwięczeniem  siły oczyszczającej  wody, stwierdzeniem:   jest idealnie  czyste  powietrze.

Od tego czasu Rainbow był ciągle udoskonalany.  Wymyślono specjalne przystawki  do prania  na mokro, stworzono specjalne środki czyszczące , nieszkodliwe  dla ludzi i zwierząt, specjalne dla alergików.  Skonstrułowano specjalną turboszczotkę  w której obracający się z ogromną szybkością  wałek  powoduje wyciągnięcie wszelkich zanieczyszczeń aż 30 cm. w głąb czyszczonej  powierzchni.
Dzisiaj urządzenie jest znane i uznane na cały świecie.
Sprzedawane jest w 88 krajach świata. posiada liczne międzynarodowe atesty i certyfikaty  oraz  ogromną  ilość zadowolonych  użytkowników.

Wygląd maszyn na przestrzeni lat.

Historia maszyn Rainbow.